top of page

Mart Maratonud12Masada Şubat Ayı

Geçtiğimiz hafta sonu her ayın son pazarı olduğu gibi Goblin’deydik. Kadıköye uğrayanlar bilir. Tabletop (masaüstü) oyunların döndüğü sıradışı kafelerden biri burası. Gordion Game’de bir masa açtı ve epik bir oyun oynattı.(Olması gerektiği gibi) Bu hafta Yıldız Teknik’ten Talat, İTÜ’den Mert ve Baran’la oynadık. Hepsine RP’leri için selamlar, sevgiler! Tabi uzun bir oyun sonrası daha fazla oyuna hayır demeyiz. #munchkin #itüfrp #yildizbkfk #gordiongame #altinsehir
Gelişim Üniversitesi Kariyer Fuarı


Gordion Game olarak baharın gelişiyle etkinliklere katılmaya başlıyoruz. İstinye Üniversitesi ile Aralık ayında başladığımız etkinliklerimize Ocak ayında ara vermiştik. Şimdi Gelişim Üniversitesinde 8-9 Mart’ta stand açıyoruz. 8 Mart’ta 11.00’da sahnede olacağız ve ertesi gün de standda olacağız. Gordion Evreni’yle tanışmak istiyorum diyorsanız herkese açık olan bu fuara hepinizi bekliyorum! Gordion’un 2 Tane FRP masası da olacak! Altın Şehir içinden birer bölüm oynatacağız. Burdan GM arkadaşım Ali Bedirhan Murat’a da sevgiler.


YıldızCon


Etkinliklerin şafağı derken şaka yapmıyorduk. (Bakınız: 22 Kasım “Etkinliklerin Şafağı”) Yıldız Teknik’teki arkadaşım Talat d12masada afterından sonra (Evet,bir after party yapıyoruz.) beni YıldızCon’a davet etti. 19-20 Mart’ta YıldızCon’da stand açıyoruz. Etkinlikte bizi bulmayı unutmayın! Gordion Game Altın Şehir İçinden seçtiğimiz bir bölümü de Ali Arkadaşımla oynatacağız.

Etkinlikler yaklaştıkça daha fazla detay paylaşacağız. Görüşmek üzere!

31 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page