top of page

Kışın Bitişi ile...

Neroderki


Dostumuz Ne-Roderki’nin arkasında bıraktığı notları bulmaya devam ediyoruz. Bu haftaki haberler ilginç. Tanrıların karanlık atfettiği ruhlardan tut görkemli avcılarına kadar birçok belge bulduk. Tercümanlarımız çevirene kadar elimizdekileri sizlere sunuyoruz! Günlüklere göz atmak için siteye üye olmanız yeterli. Üyelikse bedava!

Meçhul FRP Eşyası


Uzun zamandır bizden talep edilen bir FRP materyali üzerinde çalışmaktayız. Kalite, işlev gibi bir sürü özellikleri test ettikten sonra kesin kararımızı vereceğiz. Yakın zamanda alacağımız bilgiler son aşamaya geçtiğimizi gösteriyor. Kısa süre sonra güzel haberlerle döneceğiz. Severek kullanacağınızı umut ediyorum.Sizce Ne?


Merhabalar efendim, bugün FRP sistemi kendine özgü olan

LOTR(Lord Of The Rings) serisinin yeni dizisine göz atıyoruz. Geek Yapar'ın Kek'e Kek'te konuştuğu bu durum beni tam manasıyla ortada bıraktı. Her argüman beni diğer tarafa gitmeye zorladığı için paylaşma isteği duydum. Ben karar veremedim. Siz de izleyin kararınızı verin! Diziyi izleyecek misiniz? Yoksa en büyük fanı sizsiniz ve kurallar çiğnenemez mi?d12masada Şubat Ayı


Geçen ayı pas geçmenin üzüntüsüyle Metin Ünüvar’a bir mesaj attım ve beni d12masada'nın GM kadrosuna alması için mobbing yaptım :) Şaka bir yana eğlendiğimiz saatleri ve masa başında FRP oynatmayı özlüyorum. Son masam beni bir hayli mutlu etti ve geliştirdi. Eğer İstanbul/ Kadıköy’e gelebilme şansınız varsa d12masada’ya hepinizi beklerim. Ayrıntılar için sitelerini ziyaret etmeyi unutmayın.


34 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page