top of page

Gordion Game YıldızCon'da!

YıldızCon


Geçen hafta YıldızCon daveti aldığımızı söylemiştik. Şimdi de diyoruz ki "Biz Çok Eğlendik!". Standımıza uğrayan arkadaşlardan tebrikler aldık. Konuşmamızda samimi sözler verdik. FRP’yi ayaklandırmak ve Türkiye’ye rol yapma oyunlarını tanıtmak bizim mottomuz dedik. Şimdilik ise lahanacının lahanalarını çalmakla ve milleti başımıza toplamakla yetineceğiz. Diğer planlarımızı görmek ve bizi desteklemek için sitemize göz atın. Ayrıca bizi ağırlayan Alp ve Talat başta olmak üzere bütün YıldızCon ekibine FRP'ye kattıkları bu anlamlı etkinlik için teşekkür ederiz!


Bolca Tanışma, Gırla Sohbet


YıldızCon’a katılan tüm konuşmacılarla görüştük ve kendileriyle güzel sohbetler ettik. Oyun sektöründen ve gelecekten bahsettik.

Dost Kayaoğlu ve Talha Aynacı ile Gordion Game'in Fotoğrafı
Dost Kayaoğlu ve Talha Aynacı

Dost Kayaoğlu ve Talha Aynacı ile günümüz oyuncularının sıkıntılarını

konuştuk. Gelecekteki planlarımızı tartıştık ve daha sonra konuşmak üzere söz aldık.


Ataberk Palacı’nın FRP hayranı olduğunu öğrendik. Ona Altın Şehir Hediye ederken FRP dünyasına kattığımız bu güzel eser (Altın Şehir)'den dolayı tebriklerini kabul ettik. Ayrıca Wendigo Games’in oyunlardaki problemlere absürtlük mekaniği ile kolay ve eğlenceli çözümler getirdiğini gördük. Kendilerine başarılar diliyoruz.


Goblin Oyun Kulübü’nün yeni projelerini öğrendik. Değişken kur nedeniyle yerelleştirmeye gideceklerini söylediler. Ayrıca projelerini son aşamaya getirmiş oyun geliştiricileri için kendilerine ulaşabileceklerini söylediler. Ellerinden geldiği kadar yardımcı olacaklar.

Ataberk (Atom)Palacı ile Gordion Game'in Fotoğrafı
Ataberk Palacı

Metin Ünüvar’la, samimi konuşmasından sonra d12 hakkında görüştük. Kendi konuşmamızda da söylediğimiz gibi Altın Şehir kitabını güzelleştiren detaylar vermişti.

Standımızın yanına koyduğu d12 masada flamasında, orada görüşmek üzere ayrıldık.

D12 Masada


Dediğimiz gibi Metin Bey’le orada ayrıldık ama hafta sonu D12 masada etkinliğinde omuz omuza zar atacağız! Bu haftaki konuklarımdan 2 si çok özel Durşen Çifti. Bir önceki etkinlikte söz almıştım zaten. Masa açmadığına üzülüyorum ama masamda olduğu içinde bir hayli heycanlıyım. Şimdi masada zar atma vakti! 27 Mart Pazar günü 13.00 da herkesi d12 masada’ya bekliyorum.


25 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page