top of page

Gordion Game Çıkışını yaptı

Sevgili FRP severler, 30 Eylül’de satışa çıktık ve beklediğimiz ilgiyi gördüğümüzü düşünüyoruz. Bizleri bu konuda çok sevindirdiniz. Şimdi sizleri neler bekliyor, azıcık ayrıntıyla anlatalım istiyorum.


Gordion Game sitesi Güncellendi!


Evet arkadaşlar, aldığımız geri dönüşlerde daha çok bilgi istemiştiniz. Özellikle Perşembe günleri yaptığımız Sahne Senin’e katılanlar bilir. Şimdi bu sözümüzü tutup evrenden bilgi paylaşmak istiyoruz. Gordion Evrenine beraber adım atalım. Bu bilgileri zaman içerisinde güncelleyeceğimizi de belirteyim.
Gordion için özel Karakter Kağıdı var mı?


Gordion evrenine girebilmek için hazır karakter kağıtları kitapta zaten mevcut. Fakat bu evrende olacak maceralarınız için Gordion Karakter Kağıdı yaratmaya karar verdik. Evren için birkaç detay ekledik ve karşınızda -trompet müziği- Gordion Game için özel tasarlanmış Fate Condensed Tabanlı karakter kağıdı!Yayıncılar ne diyor?


Ünlü yayıncılarla görüşmelerimizde kitabı çok beğenmişlerdi. Bizde incelemeleri için bir kitap göndermiştik. İnceleme yapan FRP yayıncılarının düşüncelerini paylaştığı bir alan ayırdık. Büyük FRP Kanalı Attack Roll bizim hakkımızda konuştu bile!


Fate Zarları için düşüncelerimiz neler?


Ünlü yayıncı Can Sungur’un Fate Condensed’ı Türkçeye çevirdiğini söylemiştik. Fakat ülkemizde Fate Condensed için özel zarlar bulunmamakta. Biz de buna çözüm olarak 3D zar modeli getirmiştik. Fakat yine Sahne Senin izleyicileri bilecekler, Fiziksel olarak atılabilen zarlar tasarladık ve Gordion Game projesi içerisine bu ürünü de eklemeyi planlıyoruz. Fiziksel Fate Condensed Zarları gelene kadar FRP zarı atmak için sitemizi kullanabilirsiniz.Altın Şehir için Tanıtım Oyunu oynanacak mı?


Pandemi’den dolayı FRP oyunu için çoğumuz dijital oyunlara yöneldik. Masa başı oyunları ne kadar özlemiş olsam da açtığımız Discord kanalında oynattığımız Fate Condensed tabanlı oyunlara başladık. GM’lerimiz oyunlara başlarken bizde tanıtım için uygun bir zaman kolluyorduk ve işte zamanı geldi! Çok yakında Discord’dan duyuracağımız etkinlikte Gordion Game Altın Şehir’i oynayacağımız müjdesini siz değerli FRP severlerle paylaşmak istiyorum. Kolayca takip etmeniz ve aktif FRP oyunları için Discordumuza bekliyoruz.
Gordion Game etkinliği var mı?


3 Ekim Pazar günü gerçekleştirilen d12masada etkinliğine davet edildik. Oyuncularla geçirdiğimiz güzel 5 saatte gerçekten çok eğlendik. Aslında burada farketiğimiz şey masa oyunlarına ne kadar hasret kaldığımız oldu. Bu oyuncular için de geçerliydi. Şimdi daha fazla etkinlik planlıyoruz. Duyuruları kaçırmamak için instagram adresimize göz atın!Geçtiğimiz haftalarda Türkçe FRP için bolca yol katetmişiz anlaşılan. Aklımızda çok daha fazla proje var ve bunları sizlere aktarmayı iple çekiyoruz. Gordion Game olarak FRP camiasında daha çok buluşmak üzere.


133 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page