top of page

Etkinlik Yağmuruna Tutulduk!

Selam millet, eğlence dolu bir ayı daha geride bıraktık. Discord kanalımız 400 kişiye yaklaşırken oyunlarımız son hız devam ediyor! DND, Call of Cthulhu, VTM ve Fate Condensed gibi sevilen sistemlerde oyunlar açtığımızı söylemiştik. Bu hafta itibariyle 5 haftalık 20'den fazla session'a sebep olan oyunlarımızın sonuna geldik.

Onurcan Gencer (Twins Coctail)


Tüm GM’lerime ve oyuncularıma teşekkür ediyorum. Şimdi yeni oyunlar ve GM’ler için arayışa çıkıyorum. Christopher Columbus kadar acı çekmemeyi umuyorum… Ben yeni ufuklar keşfederken siz de FRP oynamak için kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın!Evet gittik! Caddebostan’daki Redbull’un bu seneki şenliği "Uçuş Günleri" etkinliğinde biz de vardık. Atlayışları kaçıracağız diye ödümüz koptu ama yetiştik! Airkiss takımını destekledik, tezahüratlar attık. Sıcakta kavrulurken soğuk bir Redbull içtik. Eğlencemize ortak olmak için kamera arkasını buradan izleyebilirsiniz! Bizleri takip edip FRP dünyasını daha yakından tanıyabilirsiniz. İyi Seyirler


Ay sonu demişken yine d12 masada etkinliğinde adeta dök-tür-dük! “N’aptın abi?” Diye sorduğunuzu duyar gibiyim. 17 masalık etkinlik için öncelikle Metin’e teşekkür ediyorum. Bu kez en büyük masa bana nasip oldu, rahat rahat oyandık. Tüm GM’leri topladım ve bir fotoğraf çekildim. Masa kim mi? O da ilginç. Yanlış masaya oturan 5 arkadaşa yanlışlıkla Fate Condensed oynatıyordum. Ali Bedirhan Murat'ın (Flowing Universe) Warhammer masası, ilk kez geldikleri için masaları karıştırmış. Komikliği bir yana Fate’in yarısını anlattım adamlar bir de aşağıda Warhammer 40k öğrendiler. Onlar için zor bir gün olmuş olabilir ama biz Gordion Game olarak çok eğlendik! Her ay sonu yapılan etkinliğe katılmak için her ayın 15’inde açılan forma sizleri bekliyorum. D12masada’nın sitesinden ulaşabilirsiniz.Homelander'da Gordion'u Seçiyor!

Yeditepe Üniversitesinin Yucon New Order etkinliğinde çok iyi vakit geçirdik. Yeditepe BKFK’dan Mine, İmre, Berk, Asya ve (Elf) Arda’ya sonsuz teşekkürler! Şile’de Doğa Tatil Köyü'nde 2 günlüğüne düzenlenen etkinlikte konuşmacı olarak davet edildik. Magic the Gathering turnuvasına sponsor olduğumuz Yucon’da kazanana imzalı bir kitap hediye ettik. Ayrıca Buluştuğumuz BKFK başkanlarıyla güzel sohbetler yaptık ve tanıştığımız klüplere imzalı kitabımızı hediye ettik! Görmüş Geçirmiş Kaptan88: Baba'nın Son İcadı'nın yazarı ünlü oyuncu Metin Akdülger standımızı ziyaret etti. Güzel anlarda bir de oyun sözü almayı başardık!


Metin Akdülger ve Cosplay Hakemlerimiz

Ayrıca Gordion Game altın Şehir’in bir demosunu oynatma şansı bulduk! Buradan "Jamion Lannistion" Cankat'a, Altın Boynuz olan Oytun’a, Keşiş Ege’ye ve Altın paket Oğulcan’a bize güzel oyunda eşlik ettikleri için teşekkürler!


Gordion Game One-Shot Oyuncuları

Master and the Players ekibiyle oturduk konuştuk. Eskiler neydi, yeniler ne olacak enine boyuna tartıştık. Zaman yetmedi, diyecekler bitmedi... O zaman sözleştik. Onlar kitabı incelerken biz de gelecek olan eleştirilere hazırlıyoruz kendimizi. Şaka bir yana, fazla fazla övgü alarak bitirdiğimiz bir etkinlik oldu.39 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page